اینکه ورزشکار باشی یا ورزشکار نباشی، حرفه ای تمرین کنی یا حرفه ای نباشی، خیلی مهم نیست!

در هر صورت شما نیاز به انگشت، مچ و دستانی قوی برای انجام کار های روزمره و انجام تمرینات ورزشی دارید.

در طول روز برای بلند کردن انواع اجسام مانند بلند کردن وزنه ها، دمبل ها، پلاستیک خرید و یا هر کار دیگه ای، از دستان خود زحمت زیادی خواهید کشید، که نیازمند داشتن دستانی متناسب و قوی میباشد که در انجام کار های روزانه خود به مشکل نخورید و بتوانید آنهارا به راحتی هر چه تمام تر انجام دهید.

یکی از کاربردی ترین گجت ها برای تقویت دستان، مخصوصا بخش های انگشت، مچ و ساعد که ضرورت بیشتری دارند، گریپستر اورجینال میباشد.

این گجت به شما کمک میکند، تا عضلات هدف را درگیر و تقویت کنید.

برتری گریپستر اورجینال نسبت به سایر تجهیزات و امکانات موجود، این است که شما در هر زمان و مکانی که مورد پسند و دلخواهتوان باشد میتوانید با این گجت به راحتی تمرین کنید و دستان خود را تقویت کنید.

زمانی که سریال میبینید، مسافرت هستید، پارک هستید، منزل تشریف دارید و ...، تمرین شما قطع نخواهد شد!


بررسی ویژگی ها و کیفیت گریپستر اورجینال فروشگاه اسپورتی باش

کش تقویت دست گریپستر اورجینال از جنس لاستیک و سیلیکون درجه یک ساخته شده است، تا مقاومت بسیار بالایی داشته باشد و شما مدت زمان بسیار زیادی را با خیالی راحت بتوانید از این محصول استفاده کنید.

گریپستر اورجینال ساخت کشور چین میباشد و ابعاد آن ۱۱.۵ در ۱۰.۵ بوده و وزنی بالغ بر ۴۰ گرم را نیز دارا میباشد و تست کیفیت این کش تقویت مچ و ساعد اعم از تست مقاومت در برابر پارگی هم توسط اسپورتی باش انجام شده است.

ویدئوی آموزش بستن و استفاده گریپستر


گریپستر اورجینال دارای قابلیت تنظیم فشار نیز میباشد. همانطور که در تصویر میبینید، روی گریپستر سه عدد ۱۳، ۱۷ و ۲۱ نوشته شده است که فشار و وزن هر بخش از گریپستر را مشخص میکند. 

وزن های نوشته شده هم بر حسب پوند محاسبه میشوند. به شکلی که اگر شما گیره متصل به مچ بند گریپستر را وارد بخش ۱۳ پوندی کنید سختی کمتر، بخش ۱۷ پوندی سختی زیاد و بخش ۲۱ پوندی سختی بسیار زیادی را حین تمرین تجربه خواهید کرد.

 که البته این ویژگی یک مزیت اساسی هم محسوب میشود، و آن این است که شما می‌توانید بر اساس توانایی خود میزان سختی تمرین خود را تنظیم کنید.


همچنین مچ بند های گریپستر اورجینال از جنس نانو با ظرافت و دقتی بسیار عالی طراحی شده است. گیره متصل به آن فلزی بوده و مقاومت بسیار بالایی هم دارد. نوشته روی گریپستر دارای کیفیتی بالا بوده و به این راحتی ها از روی گریپستر پاک نخواند شد!

همچنین گریپستر اورجینال، گجتی کم وزن (۴۰ گرم) بوده و شما هیچ مشکلی در جابجایی این گجت نخواهید داشت. بسته بندی گریپستر اورجینال هم بسیار حرفه ای طراحی شده است. همانطور که در تصویر میبینید میتوانید گریپستر را داخل بسته قرار دهید، زیپ منافظ را بکشید و با خودتان به هر جایی ببرید.

گریپستر اورجینال برای چه کسانی مناسب است !؟

در ابتدا گریپستر برای ورزشکاران رشته های مختلف مخصوصا رشته بدنسازی و رشته هایی که با انگشت و دست سر و کار دارند بسیار مناسب است. زیرا باعث می‌شود که حرکات را با قدرت و دقت کافی انجام دهند و نتایج بسیار بهتری بگیرند. 

برای مثال:

یک صخره نورد نیازمند انگشتانی قدرتمند میباشد تا بتواند به سرعت مسیر مد نظر را طی کند.

یا یک فرد بدنساز باید بتواند وزنه ها را محکم بگیرد تا در اجرای حرکات مختلف به مشکلی بر نخورد. 

یا یک هندبالیست باید بتواند توپ را با اطمینان خاطر با انگشتان خود نگهدارد و شوت بزند. 

یا یک والیبالیست حین پنجه زنی و یا اسپک باید بتواند قدرت کافی را روی توپ خالی نماید.


آیا گریپستر اورجینال فقط برای ورزشکاران مناسب است !؟ قطعا خیر 

زیرا این گجت برای افرادی که دستانی ضعیف، یا دستانی نیمه قوی دارند که به دنبال تقویت بیشتر آن هستند هم بسیار مناسب میباشد.

همچنین گریپستر برای کسانی که نیاز دارند انگشتان خود دقت کافی داشته باشد مانند گیتاریست ها، افرادی که پیانو مینوازند، کسانی که جراحی می‌کنند، کسانی که طراحی و نقاشی می‌کنند و ... که باید انگشتان دقت و قدرت کافی داشته باشد هم بسیار مناسب و کاربردی میباشد.

گریپستر اورجینال از کجا تهیه کنم !؟

شما میتوانید گریپستر اورجینال را از فروشگاه اسپورتی باش با قیمتی عالی، تضمین سلامت کالا، تضمین اصالت کالا، پاسخگویی عالی و ارسالی سریع تهیه کنید. 

     > خرید محصول از اسپورتی باش <    

با خرید از فروشگاه اسپورتی باش، تجربه ای جدید و بی‌نظیر را تجربه خواهید کرد.