یکی از بزرگترین مشکلات رایج بین اکثر فوتبالیست ها نداشتن یک یار تمرینی همیشه همراه، برای انجام انواع تمرینات کار با توپ و تسلط بر روی توپ است. 

ورزشکار یا مجبور می‌شود به تنهایی و با اجسامی مثل دیوار یا جدولِ پیاده رو در خیابان تمرینی سخت و بی کیفیت داشته باشد، یا به دلیل نداشتن یار تمرینی بیخیال تمرین می‌شود و قید تمرین کردن و پیشرفت خود را می‌زند.

در هر دو حالت ورزشکار به هدفی که در ذهن خود دارد نخواهد رسید و آنطور که باب میلش است نمی‌تواند تمرینات تسلط بر روی توپ را انجام دهد.


کیک استار چیست !؟

تنها راه برای رهایی از این مشکل که اکثر فوتبالیست ها درگیر آن هستند، کش تمرینی کیک استار است.

محصولی که ساختار آن از یک کمربند، یک کش طویل و مقاوم و یک صفحه ی نگهدارنده توپ میباشد.


✅️ تصویر کیک استار


نحوه استفاده از کیک استار

توپ خود را داخل صفحه نگهدارنده توپِ کیک استار قرار می‌دهید و آن را میبندید، سپس کمربند را به کمر خود بسته و شروع به انجام انواع تمرین پاس، کنترل، سانتر و شوت با کیک استار میکنید.

ویدئو آموزش نصب کیک استار

ویژگی ها و کیفیت کیک استار

کش تمرین کیک استار دارای طولی ۱.۵ متری میباشد که در حالت کشسانی، تا بیش از ۲ برابر حالت عادی کشسانی خواهد داشت. 

وزن کیک استار ۱۰۰ گرم بوده که به نسبت، وزنی بسیار معقول و منطقی به نظر می‌رسد.

کمر بند کیک استار قابلیت تنظیم سایز دارد. در این صورت هر فردی با هر قد و وزنی می‌تواند کمربند را متناسب با کمر خود تنظیم کند، آن را ببندد و تمرینات خود را انجام دهد.

کارابین متصل کننده کش به کمربند، فلزی د بسیار مقاوم بوده و تحمل ضربات با شدت بالا را دارد. کیک استار برای انواع توپ سایز ۴ و ۵ مناسب میباشد.


فواید کیک استار

از جمله فواید بسیار مهم کیک استار، موضوعی است که در اول مقاله به آن پرداختیم، یعنی تمرین کردن بدون وابستگی به فرد دیگر؛ به طوری که شما به صورت انفرادی در هر زمان و مکانی که دلخواهتان باشد میتوانید تمرینات تسلط بر روی توپ را انجام دهید.

فایده دیگر کیک استار، انجام یک تمرین با تعداد بالا در مدت زمان بسیار کم میباشد، به طوری که فرد ورزشکار در زمانی مثلا ۳۰ دقیقه ای میتواند هزاران پاس و کنترل را با خود تمرین کند.

همچنین با کیک استار می‌تواند بسیار بیشتر روی پای غیر تخصصی خود کار کند و آن را کم کم تقویت کند. 

تقویت پاس ها، تقویت کنترل توپ، تقویت دقت در ضربات، هماهنگی عصب و عضله، هماهنگی چشم و پا از دیگر فواید بسیار مهم کیک استار است که در فوتبال روز دنیا جز ویژگی های مهم به حساب می آید.


خرید کیک استار از فروشگاه اسپورتی باش

این محصول در انبار فروشگاه اسپورتی باش موجود میباشد، و شما میتوانید خریدی سریع، آسان و لذت‌بخش را در فروشگاه اسپورتی باش تجربه کنید.

همچنین برای خرید عمده کیک استار میتوانید از طریق بخش "ویژه همکاران" اقدام بفرمایید و پس از ثبت مشخصات خود، تیم پشتیبانی اسپورتی باش برای هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهد گرفت.